Aktualności

Zaczynamy pracę z systemem rezerwacji!27-03-2018

Kochani! Udało się wprowadzić Was do systemu i rozpoczynamy erę nowoczesności w naszym jogowym domku :)

Proszę Was na razie o wyrozumiałość, bo mogło się zdarzyć, że w czasie przenoszenia danych wkradły się jakieś błędy. Na razie może się okazać, że daty się nie zgadzają, liczba kropek, albo kolor kropki (liczba wejść). Jeżeli coś jest nie tak śmiało piszcie, mówcie, będziemy dochodzić o co chodzi!

Jeżeli macie swoje zajęcia jeszcze do odrobienia, to przypominam, że ja dodam je Wam do nowego karnetu, żebyście mieli pełne 4 tygodnie na odrobienie ich. Wyjątek stanowią pojedyncze osoby, które o tym wiedzą.

Z góry odpowiadam na pytania, które może się pojawić. "Dlaczego mogę się zapisać na zajęcia tylko na 6 dni do przodu?" Kochani, dzięki temu ja mogę zapisywać kogoś na stałe do danej grupy, jeżeli uwolniłabym tę opcję, okazało by się, że mam zajęte przez cały miesiąc miejsce w grupie, dlatego, że ktoś zapisał się jednorazowo np za 3 tygodnie. Stąd takie ograniczenie.

Oczywiście nadal zostają Wasze stałe rezerwacje, czyli, jeżeli chodzisz regularnie i nie kombinujesz z pracą zmianową, ani nie chorujesz właściwie możesz nie logować się tutaj. Ale jeżeli coś chcesz pozmieniać masz możliwość.

Przypominam, ja jestem dobra ciotka, ale system jest okrutny ;) jeżeli nie odwołacie swojej rezerwacji na 8 godzin przed zajęciami wejście przepada (nie można go odrobić).

Oprócz tego możecie liczyć na większy wycisk na zajęciach, bo jak już nie będę tracić czasu na klikanie kto, gdzie, kiedy to będę mieć więcej czasu na planowania zajęć :)))

Wróć do listy